Zařazeno v oborech:
Ostraha a bezpečnost
Pozice:
Vrátný
Lokalita:
Praha-centrum
Zveřejnil:
Úřad práce Praha 4
Může se Vám hodit:
Vrátný Praha-centrum

Volné pracovní místo Portýr

16.6.2016
Corinthia Panorama, s.r.o.
Místo pracoviště
Milevská 1695/7, Krč, 140 00, Praha
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • vítá hosty u hlavního vchodu
  • poskytuje zákaznický servis
  • pomáhá se zavazadly při příjezdu i odjezdu hosta
  • doprovází hosta k recepčnímu pultu a doprovází jej na pokoj, zde seznámí hosta s vybavením, službami hotelu
  • v případě odjezdů vykonává rychlou prohlídku pokoje, aby se přesvědčil, že host nic nezapomněl
  • je členem požární hlídky
  • je nápomocen hostům s technickými problémy na pokoji (spuštění televize, klimatizace apod.)
  • pracuje v souladu s pokyny svého nadřízeného

Požadujeme:

  • profesionální vystupování
  • znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou
  • vstřícný přístup a flexibilita
  • střídání na ranních a odpoledních směnách
  • řidičský průkaz skup. B, aktivní řidič,
  • zkušenost na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

  • Výbornou dopravní dostupnost (metro C Pankrác)
  • Práci v příjemném kolektivu
  • Personální stravování s příspěvkem
  • Možnost využití wellness centra zdarma
  • Příspěvek na penzijní pojištění (po 1. roce)
  • 5. týden dovolené po 3 letech zaměstnání
  • Další zajímavé benefity