Volné pracovní místo posunovač

18.10.2016
Lovochemie, a.s.
Místo pracoviště
Terezínská 57, Lovosice, 410 02, Lovosice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Nepřetržitý provoz

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce: Terezínská č.p. 57, 410 02 Lovosice.
Lovochemie, a.s., největší výrobce průmyslových hnojiv v ČR a největší zaměstnavatel v regionu Lovosicka hledá vhodné kandidáty na pozici: POSUNOVAČ.
Náplň práce:

  • Organizování a provádění práce posunu na vlečce
  • Obsluha výhybek
  • Sestavování vlakových soustav
  • Úklid a drobná údržba kolejiště vlečky
  • Práce v nepřetržitém provozu

Požadujeme:

  • Vyučen (železniční doprava, technické zaměření výhodou)
  • Praxe v drážním provozu
  • Zkoušky vedoucího posunu výhodou
  • Dobrá fyzická kondice
  • Zdravotní způsobilost pro samostatný vstup do kolejiště dle vyhlášky č.101/1995 Sb., §2,odst.b) písm. 1
  • Ochota pracovat ve směnném provozu
  • Organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • Zajímavou a odpovědnou práci
  • Zázemí silné společnosti s dlouholetou tradicí
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Možnost dalšího profesního a osobního rozvoje
  • Zajímavý balíček firemních benefitů (dovolená navíc, penzijní pojištění, podpora vzdělávání)
  • Závodní stravování.

Způsob kontaktování zaměstnavatele: Své životopisy posílejte na poslat email odevzdejte osobně na personální oddělení nebo nás kontaktujte na tel. denně od 8:00–14:00: poslat email , poslat email (Petra Šmídová).
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů a s jejich využitím pro účely hodnocení v rámci výběrového řízení v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění pro Českou republiku, o ochraně osobních údajů.