Volné pracovní místo  Pracovnice do prádelny

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády, Brigády
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 14 000–19 000 Kč / měsíc

První kontakt: telefonicky Od 8:00 do 17:00, e-mailem, použijte odpovědní formulář

osobně Komárovské nábřeží 465/10, Brno - Komárov 617 00, 8:00-15:00

NÁPLŇ PRÁCE:
třídění vypraného prádla dle sortimentu,
příprava prádla k žehlení,
sušení - třepání,
vkládání prádla do žehlících linek,
odebírání vyžehleného prádla,
skládání froté prádla,
žehlení prádla na lisech,
provádění oprav prádla na šicích strojích

POŽADAVKY:
min. základní vzdělání, chuť a ochotu pracovat, šikovnost, zručnost, důslednost, dobrý zdravotní a fyzický stav.
5 týdnů dovolené, stravenky zdarma v hodnotě 55 Kč/den, příspěvky na dopravu do zaměstnání, dovolenou, vánoce, měsíční příspěvek za bezabsenční docházku, odměnu za přivedení dalšího zaměstnance, práci v přátelském kolektivu a spoustu dalšího.

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2016