Volné pracovní místo  Pracovníci marketingu

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce: Průběžná 2265/84, Strašnice
kontakt: e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadavky na zaměstnance:
  • analytické myšlení, smysl pro detail
  • kreativní myšlení a organizační schopnosti
  • spolehlivost a schopnost plnit stanovené termíny
  • samostatnost, loajalita, pečlivost, objektivita
  • časová flexibilita, občasné služební cesty s noclehem mimo domov
  • aktivní přístup k práci, vysoké pracovní nasazení
  • odolnost vůči stresu
  • nekonfliktnost, férový přístup, schopnost týmové spolupráce
  • základní znalost grafických programů Adobe
  • uživatelskou znalost MS Office
  • Praxe v marketingu výhodou
  • ŘP skupiny B

Náplň práce (podrobněji):
  • každodenní administrativa marketingových aktivit, evidence faktur, marketingových nákladů
  • administrativní správa zásob, propagačních předmětů a materiálů
  • tvorba a správa databází
  • úzká spolupráce s dodavateli, zákazníky
  • budování a podpora obchodních vztahů
  • spolupráce při tvorbě propagačních materiálů, letáků apod.