Volné pracovní místo  Pracovníci přípravy jídel v zařízeních rychlého občerstvení a ve výdejnách jídla

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 3 000–5 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce: Příprava snídaní pro hotelové hosty
" příprava bufetové / kontinentální snídaně dle rozpisu (teplé a studené)
" denní jednoduchá inventura
" zajistění chodu snídárny (doplňování surovin, úklid stolů a nádobí po skončení a během snídaní, úklid kuchyně po snídaních)
" komunikace s hotelovými hosty, recepcí

" směnný provoz (ve všední dny od 6:00 - 11:00/12:00, o víkendu 7:00 - 11:00/12:00)
" na dohodu o provedení práce
" směny dohodou
" odhadovaná mzda 3.000 - 5.000 Kč (dle ochoty chodit do práce)
" čistá hodinová mzda 75 Kč/Hod (při uplatnění slevy na poplatníka)
" ideální přivýdělek pro ženy na MD, aktivnější seniory, studenty na VŠ (práce v oboru výhodou)
" možnost přivýdělku dalšího přivýdělku např. na baru nebo při konání konferenčních
Požadavky
" Spolehlivost, pečlivost, flexibilita, schopnost samostatné i týmové práce
" Ochota pracovat
" Upravený zevnějšek, příjemné vystupování, úsměv
" Potravinářský průkaz
Životopisy zasílejte na adresu použijte odpovědní formulář nebo volejte na použijte odpovědní formulář (9:00 - 17:00)

Vhodné pro

Směnnost

Neurčeno

Pracovní období

od 10.4.2017