Volné pracovní místo  Pracovníci správy budov

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–22 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
Černá silnice č.p. použijte odpovědní formulář Mnichovo Hradiště
Prvotní kontakt:
telefonicky: použijte odpovědní formulář (PO-PÁ 7:30-15:30 hod.), emailem: použijte odpovědní formulář nebo osobně (na adrese místa výkonu práce).
Požadujeme: SOU/SŠ vzdělání technického směru, praxe v údržbě a s obsluhou ČOV výhodou, uživatelská znalost práce na PC, časová flexibilita a ochota se vzdělávat, zodpovědnost, cílevědomost, pečlivost.
Nabízíme: stabilní zaměstnání u kvalitního zaměstnavatele, odpovídající finanční ohodnocení, možnost osobního rozvoje a profesního růstu, zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu).
Náplň práce: zajišťuje a provádí činnosti spojené s provozem a údržbou ČOV, zajišťuje pravidelnou kontrolu měřících bodů, provádí operativní opravy vzniklých poruch, zajišťuje agendu odpadů (evidence, svoz).

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 20.6.2016