Volné pracovní místo  Pracovníci Turistického a informačního centra města Valašské Meziříčí

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 1 Kč / měsíc

PRACOVNÍCI TURISTICKÉHO A INFORMAČNÍHO CENTRA MĚSTA VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
POŽADUJEME: SŠ vzdělání s maturitou a vyšší (nejlépe humanitního směru). Dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem (druhý jazyk výhodou). Tvůrčí a koncepční myšlení. Profesionální a iniciativní přístup, flexibilitu (i časovou) a rozhodnost. Komunikační schopnosti a příjemné vystupování. Znalost práce na PC (MS Office). Základní znalosti administrativy a účetnictví. Orientace v dění ve městě, znalost města a regionu. Vhodné pro absolventy.
NÁPLŇ PRÁCE: Zajišťování chodu TIC a součinnost s okolními IC. Správa a údržba webových portálů a profilů spadajících pod TIC. Podílení se na tvorbě marketingové strategie města Val. Meziříčí a okolí a její realizace. Zajišťování prodeje produktů a služeb v TIC (vstupenky, suvenýry apod.). Zajišťování recepce, správa a údržba Zámeckého penzionu.
NABÍZÍME: Platové zařazení 9. třída dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozd. předpisů
Více info na použijte odpovědní formulář
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky od 9:00-17:00 hod.na čísle použijte odpovědní formulář nebo e-mailem: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2017 do 28.2.2018