Volné pracovní místo Pracovnící úklidu obce, údržby veřejné zeleně

14.10.2016
Obec Panenské Břežany
Místo pracoviště
Hlavní 17, Panenské Břežany, 250 70, Panenské Břežany
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Hrubý plat
10 100 Kč - 15 200 Kč / měsíc
Směnnost
Jednosměnný provoz
Pracovní období
od 1.11.2016 do 31.10.2017

Popis pracovní nabídky

Místo pracoviště:

  • Obec Panenské Břežany

Prvotní kontakt:

  • e-mail: poslat email
  • osobně na OÚ Panenské Břežany, Hlavní 17

Upřesňujcíí údaje:
Požadavky:

  • řidičské oprávnění sk. B
  • dobrý zdravotní stav
  • trestní bezúhonnost
  • výuční list vítán
  • praxe výhodou

Pracovní náplň:

  • řízení, údržba a běžné opravy motorových vozidel pro dopravu nákladů, jejichž největší přípustná hmotnost nepřevyšuje 3 500 kg.
  • domovnické práce včetně odborných řemeslných prací při opravách a údržbě objektů obce, například údržbářské práce, zahradnické, sklenářské, zednické, malířské a zámečnické práce.
  • kopáčské práce.
  • obsluha a běžná údržba stavebních mechanizmů, demontáž jednodušších agregátů, strojů a zařízení.
  • sekání trávy na veřejných prostranstvích mechanizačními prostředky, pletí a zalévání záhonů, úklid list apod. včetně odvozu na skládku Čištění komunikací a ploch od nečistot všeho druhu seškrabováním, shrnováním, mytím apod. včetně udržování průchodnosti odpadových kanálů a vpustí a odvozu odpadů.
  • manipulace s nádobami, popelnicemi a kontejnery plnými i prázdnými při svozu tuhého komunálního odpadu, při nakládce sběrného vozu a jeho vykládce na složišti, popřípadě při dalším zpracování včetně běžné údržby zdvihacích a vykládacích mechanizmů, čištění a hrubé dezinfekce prostředků (nádob) a zařízení svozu odpadků.

Zaměstnanecké výhody:

  • příspěvek na oběd, příspěvek na dovolenou

Odpovězte na tuto nabídku

Komu Lucie Fiury, starostka obce (Obec Panenské Břežany)
Vyplňte vaše jméno a příjmení včetně háčků a čárek. První písmeno je velkým např. Novák, Sedláková
Vyplňte své telefonní číslo např. +420 777 666 444. Číslo si po sobě zkontrolujte, je velmi důležité.
Vyplňte váš celý e-mail např. jan.novak@seznam.cz. E-mail si po sobě pečlivě zkontrolujte. Je velmi důležitý.
Průvodní dopis slouží k oslovení zaměstnavatele. Uveďte zde, jaké dokumenty přikládáte. Text můžete využít i místo motivačního dopisu, kde uvedete, proč Vás nabídka práce zaujala, jaké máte s danou pozicí zkušenosti atd.
Při zatrhnutí se k Vaší odpovědi přiloží Váš životopis z Životopisy.cz.
Přiložit životopis z Životopisy.cz:
Heslo pro přihlášení k Vašemu účtu na Životopisy.cz.

Zapomněl jsem heslo

Životopis automaticky připojíme k odpovědi.

Souhlas se zpracováním údajů

Kliknutím na tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby spravované společností RB recruitment, s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb.

Tyto údaje poskytuji společnosti Obec Panenské Břežany výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Obec Panenské Břežany o smazání nebo o opravu osobních údajů.