Volné pracovní místo  Pracovníci v sociálních službách- pečovatelé v terénu

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 70 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
Zdravotní průkaz, bezúhonnost - podmínkou
Kurz pracovníka v sociálních službách, řidičský průkaz - výhodou
Kladný vztah k cílové skupině - senioři a zdravotně postižené osoby

Náplň práce:
-rozvoz obědů,
-zajištění nákupů, pochůzek pro uživatele služeb,
-provádění udržovacího úklidu domácností uživatelů služeb,
-doprovázení uživatelů služeb.

Práce po předchozí domluvě se zaměstnavatelem v pracovní dny, po dohodě i víkendové služby (zástupy za pracovní neschopnost, čerpání dovolené a náhradního volna).
Druh pracovní smlouvy (dohoda o provedení práce, příp. dohody o pracovní činnosti) na dobu určitou.

Kontakt: telefonicky, emailem nebo osobně po předchozí domluvě na adrese Na Chalupách 121, Bohumín-Pudlov

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 23.11.2015