Volné pracovní místo  Pracovníci v sociálních službách - pečovatel/ka pro Charitní dům pokojného stáří ve Valašské Bystřici

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 14 050–15 210 Kč / měsíc

Požadujeme: ZŠ nebo SŠ vzdělání (nejlépe sociální práce, zdravotní, příp. pedagogika) a absolvování kurzu pracovníka v sociálních službách (dle zák. č. 108/2006Sb.) Kurz pracovníka v sociálních službách je nutno absolvovat nejpozději do 18 měsíců od data nástupu. Praxe v sociálních službách výhodou
Náplň práce: zajišťování a poskytování přímé péče pobytové služby Domova pro seniory dle § 49 a Odlehčovací služby dle § 44 zák. č. 108/2006 Sb. o sociálních službách. Pracovník vykonává činnosti spočívající v pomoci při osobní hygieně a oblékání, manipulaci s přístroji, pomůckami, prádlem, udržování čistoty a osobní hygieny, podporu soběstačnosti, nácviku jednoduchých denních činností, posilování životní aktivizace, udržování základních sociálních a společenských kontaktů a uspokojování psychosociálních potřeb. Podílí se na vypracování spisové dokumentace v souladu s požadavky metodik práce a Standardů kvality sociálních služeb, zachovává mlčenlivost o osobních a citlivých údajích.
Nabízíme: zajímavou a pestrou práci v dobrém kolektivu a v moderním prostředí zrekonstruovaného domova pro seniory, velkou míru samostatnosti a odpovědnosti,
1 týden dovolené navíc, příspěvěk na dopravu, roční odměny a další. Po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou, v případě nesplnění požadavku na vzdělání - pracovní poměr na dobu určitou. Mzdové zařazení - základní nástupní mzda ve výši 14.050.- Kč až 15.210,- Kč (výše je závislá na délce odborné praxe) a příplatky za práci v noci, ve dnech pracovního klidu a pracovního volna v výši 20% a za práci ve svátek.
Předpokládaný termín nástupu: dle dohody
Obsah přihlášky: strukturovaný životopis, motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů.
Bližší informace podá Jana Řiháková, vedoucí CHDPS Valašská Bystřice, tel. použijte odpovědní formulář , email použijte odpovědní formulář Písemné nabídky zasílejte na email: použijte odpovědní formulář případně na adresu: Charita Valašské Meziříčí, Kpt. Zavadila 1345, 757 01 Valašské Meziříčí. Ve Vaší žádosti uvádějte prosím celý název pracovní pozice, která je uvedena v názvu inzerátu.

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 9.1.2017