Volné pracovní místo  Pracovníci v sociálních službách, přímá obslužná péče

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 13 560 Kč / měsíc

Pracovní náplň: péče o seniory ve směnném provozu ve službách Domov pro seniory, odlehčovací služba, domov se zvláštním režimem.
Minimální dosažené vzdělání: základní, kurz pracovníka v sociálních službách dle zákona 108/2006 Sb., § 116 a) výhodou
Další znalosti, dovednosti, zkušenosti:
Empatický a etický přístup k seniorům, komunikační dovednosti, samostatnost a spolehlivost. Uživatelská znalost práce na PC. Čistý trestní rejstřík. Dobrý zdravotní stav bez omezení. Zkušenosti s péčí o seniory výhodou.
Výhody: práci v kolektivu, profesní a osobní rozvoj, možnost stravování v zařízení, další příplatky k platu.
Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail nebo se hlásit telefonicky v době 7:00 - 15:00 hod.

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016 do 28.2.2017