Volné pracovní místo  Pracovníci v sociálních službách

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 15 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu: Sněženková 2973/8,106 00 Praha 10-Záběhlice
Kontakt: PhDr. Zdeněk Svoboda - Zájemci zašlou svoje CV s uvedením telefonického kontaktu na adresu: použijte odpovědní formulář (tel. použijte odpovědní formulář ). Vybraní kandidáti budou pozváni k osobnímu rozhovoru v místě výkonu práce.

Nabízíme:
  • jistotu trvalého pracovního poměru pro slušné zaměstnance
  • odpovídající mzdové zařazení (od 14.000 btto)
  • osobní ohodnocení v průběhu nebo po zkušební době, prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • řadu zaměstnaneckých výhod (stravování 20,- Kč/oběd, školení, další příplatky, zdravotní péči)
  • příjemný a přátelský styl vedení
  • výborný sehraný kolektiv

Požadujeme:
  • ochotu pracovat ve směnném režimu
  • dokončené základní vzdělání
  • kurz pracovníka v sociálních službách (umožníme jeho absolvování)
  • občanskou bezúhonost
  • sociální cítění
  • pečlivost, odpovědnost, smysl pro pořádek, vlídné jednání

Náplň práce:
  • přímá obslužná péče klientů, pomoc při osobní hygieně, podpora jejich soběstačnosti

Místo výkonu práce: Praha 10

Nástup: ihned po skončení výběrového řízení

Zájemci zašlou svoje CV s uvedením telefonického kontaktu na adresu: použijte odpovědní formulář (tel. použijte odpovědní formulář ). Vybraní kandidáti budou pozváni k osobnímu rozhovoru v místě výkonu práce.

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 15.11.2016