Volné pracovní místo  Pracovník/ce obchodního oddělení ve vnitřní službě s dobrou znalostí NJ/Vertriebssachbearbeiter im Innendienst

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Telefonická zákaznická podpora a poradenství z kanceláře (příchozí i odchozí hovory)
  • Tvorba a sledování nabídek, obecné. komerční a obchodní aktivity
  • Podpora pro zadávání objednávek a plánování dodávek pro zajištění hladké realizace objednávek jako rozhraní mezi plánováním, řidičem a zákazníkem
  • Peče o adresy zákaznická data v CRM systému společnosti
  • Realizace prodejních kampaní,

Naše požadavky:
  • Zkušenosti se zákaznickým servisem (příchozí i odchozí)
  • Komunikativní a přátelské vystupování
  • Flexibilita a schopnost pracovat v týmu
  • Práce orientovaná na zákazníka a úspěch
  • Zkušeností s obsluhou běžných kancelářských programů, dobrá znalost práce na PC
  • Dobrá znalost němčiny slovem i písmem - německý jazyk - úroveň min. mírně pokročilá (B1)

Nabízíme:
  • Silnou značku a 50letou zkušeností společnosti,
  • Vynikající možnosti rozvoje, odměna související s výkonem a jistá práce v společnost orientovanou na budoucnost
  • Nejlepší průmyslové know-how získané v průběhu mnoha let mezinárodní činnosti
  • nejmodernější komunikační technologie

Vertriebssachbearbeiter im Innendienst (m/w/d)

Ihre Aufgaben:
  • telefonische Kundenbetreuung- und Beratung im Innendienst (In- und Outbound)
  • Erstellung und Nachverfolgung von Angeboten, allgm. kaufmännische Tätigkeiten
  • Unterstützung Auftragserfassung und Tourenplanung Auslieferungen, für Sicherstellung reibungslose Erledigung als Schnittstelle zwischen Disposition, Fahrer und Kunde
  • Adress- und Pflege von Kundendaten im firmeneigenen CRM-System
  • Durchführung von Vertriebskampagnen

Unsere Anforderungen:
  • Erfahrung im Bereich Kundenbetreuung (In- und Outbound)
  • kommunikationsstarkes und freundliches Auftreten
  • Flexibilität- und Teamfähigkeit
  • kunden- und erfolgsorientiertes Arbeiten
  • geübter Umgang mit den gängigen Office-Programmen, gute PC-Kenntnisse
  • gute Deutsch-Kenntnisse in Wort und Schrift

IBS bietet:
  • eine starke Marke mit 50 Jahren Unternehmenserfahrung
  • hervorragende Entwicklungschancen, erfolgsorientierte Vergütung und einen sicheren Arbeitsplatz in einem zukunftsorientierten Unternehmen
  • bestes Branchen Know-How durch jahrelange internationale Tätigkeit
  • modernste Kommunikationstechnik

Telefonický a e-mailový kontakt viz výše.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2024