Volné pracovní místo PRACOVNÍK/-CE SOCIÁLNĚ AKTIVIZAČNÍ SLUŽBY PRO RODINY S DĚTMI (VYSOKÉ VESELÍ)

17.5.2016
Oblastní charita Jičín
Místo pracoviště
K. H. Borovského 99, Vysoké Veselí, 507 03, Vysoké Veselí
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Pružná pracovní doba

PRACOVNÍK/-CE SOCIÁLNĚ AKTIVIZAČNÍ SLUŽBY PRO RODINY S DĚTMI (VYSOKÉ VESELÍ) – pracoviště ve Vysokém Veselí.
Prosíme zájemce o práci, aby:
Zaslali profesní životopis a motivační dopis na email: poslat email (Vaše nabídky zasílejte průběžně, až do 15. 6. 2016).

O přijetí, nebo nepřijetí do ústního kola bude uchazeč informován emailem. Termín ústního pohovoru bude sdělen minimálně týden předem.

Požadujeme a očekáváme od Vás:

  • Vyšší odborné, nebo vysokoškolské vzdělání odpovídající zákonu 108/2006 Sb. o sociálních službách v platném znění na pozici sociálního pracovníka.
  • Znalost zákona o sociálních službách a povědomí o standardech kvality sociálních služeb
  • Trestní bezúhonnost.
  • Komunikační a organizační dovednosti.
  • Velkou samostatnost a zodpovědnost.
  • Řidičský průkaz (skupiny B) – aktivní řidič.

Co nabízíme

  • Smlouvu na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení.
  • Finanční odměnu po zaškolení ve výši 20 000,– korun
  • Dovolenou v délce pěti týdnů
  • Samostatnou organizaci práce – pružnou pracovní dobu
  • Služební telefon
  • Supervizi
  • Nástup 11. července 2016 nebo po dohodě

Stručná náplň práce:

  • poskytování terénní a ambulantní formy registrované sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi (pomoc dětem se vším, co se týká školy; pomoc rodičům zvládat běžný chod domácnosti a s péčí o děti…atd.)
  • jednání a uzavírání dohod se zájemci o službu, předávání informací o nabízených činnostech,
  • příprava a vedení konzultací, jejich zápisy do elektronické databáze,
  • individuální plánování dle potřeb uživatelů služby,
  • jednání v zájmu klienta s dalšími institucemi, psaní zpráv pro jiné organizace,
  • aktivní účast na intervizích nebo supervizích týkajících se případu klienta
  • úzká spolupráce s ostatními kolegy

Vyhrazujeme si právo výběrové řízení kdykoliv zrušit nebo nevybrat žádného uchazeče.