Volné pracovní místo Pracovník dokončujícího zpracování (falcíř, řezač)

15.11.2016
Typos, tiskařské závody, s.r.o.
Místo pracoviště
Podnikatelská 1160/14, Skvrňany, 301 00, Plzeň
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Hrubý plat
100 Kč / hodinu
Směnnost
Nepřetržitý provoz
Pracovní období
od 1.7.2016

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

- obsluha falcovacích či řezacích strojů (stroje k finální úpravě papíru)

  • práce a manipulace s vytištěnou produkcí

Požadujeme:

  • vyučení v technickém oboru (výhodou)
  • manuální zručnost
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu ve 12 hodinových směnách či v 8 hodinových směnách (dle konkrétního pracoviště)
  • zodpovědný a pečlivý přístup k plnění pracovních povinností

Nabízíme:

  • práci ve stabilní a perspektivní nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost nástupu ihned
  • zkušební doba 3 měsíce
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • práci v nepřetržitém či třísměnném provozu
  • mzdu 97,– Kč/hodinu + další příplatky (směnnost dle aktuálního pracoviště, placená práce přesčas, výkonnostní prémie)
  • příspěvek na penzijní připojištění a závodní stravování

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis na poslat email nebo přímo na recepci společnosti můžete vyplnit nástupní dotazník.

Odpovězte na tuto nabídku

Komu Bc. Jana Jandová (Typos, tiskařské závody, s.r.o.)
Vyplňte vaše jméno a příjmení včetně háčků a čárek. První písmeno je velkým např. Novák, Sedláková
Vyplňte své telefonní číslo např. +420 777 666 444. Číslo si po sobě zkontrolujte, je velmi důležité.
Vyplňte váš celý e-mail např. jan.novak@seznam.cz. E-mail si po sobě pečlivě zkontrolujte. Je velmi důležitý.
Průvodní dopis slouží k oslovení zaměstnavatele. Uveďte zde, jaké dokumenty přikládáte. Text můžete využít i místo motivačního dopisu, kde uvedete, proč Vás nabídka práce zaujala, jaké máte s danou pozicí zkušenosti atd.
Při zatrhnutí se k Vaší odpovědi přiloží Váš životopis z Životopisy.cz.
Přiložit životopis z Životopisy.cz:
Heslo pro přihlášení k Vašemu účtu na Životopisy.cz.

Zapomněl jsem heslo

Životopis automaticky připojíme k odpovědi.

Souhlas se zpracováním údajů

Kliknutím na tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby spravované společností RB recruitment, s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb.

Tyto údaje poskytuji společnosti Typos, tiskařské závody, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Typos, tiskařské závody, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.