Zařazeno v oborech:
Doprava, zásobování a logistika
Pozice:
Disponent
Lokalita:
Teplice
Zveřejnil:
Úřad práce Teplice
Může se Vám hodit:
Disponent Teplice

Volné pracovní místo Pracovník expedice

2.7.2016
VITRABLOK, s.r.o.
Místo pracoviště
Bílinská 782/42, Duchcov, 419 01, Duchcov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
Zpracování dokladů pro odbavení kamionů a kontejnerů pro zahraniční i tuzemské zakázky, komunikace s celnicí, objednávání nákladní dopravy (LKW)- komunikace s dopravci, vystavování a zasílání zákazníkům faktury za zboží, zpracování a vedení evidenci expedice
Požadavky:
Středoškolské vzdělání, praxe v oboru výhodou, znalost cizího jazyka výhodou, PC, SAP výhodou, komunikační schopnosti, pečlivost, samostatnost, časová flexibilita, zvládání práce pod tlakem
Zaměstnavatel nabízí podnikové stravování, dovolenou navíc, další plat, příspěvek na penzijní připojištění
V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: poslat email nebo telefonicky na čísle:  poslat email .