Volné pracovní místo  PÉČE O FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 17 500–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PÉČE O FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY
  • PP na dobu neurčitou nebo možnost spolupráce na DPP, nástup ihned, pružná pracovní doba, místo výkonu práce: Hradec Králové - Královéhradecký kraj
  • Náplň práce: vyřizování požadavků klientů naší společnosti, příprava obchodních nabídek, servis a podpora stávajících a nových klientů, komunikace se stávajícími i novými klienty, reporting, související administrativa, úzká spolupráce s manažerem, spolupráce individuálního nebo týmového charakteru
  • Požadujeme: samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita, pozitivní přístup, komunikativnost, loajalita, ŘP sk. B, práce na PC, praxe není nutná
  • Nabízíme: automobil, mobilní telefon, tablet, sim kartu, tankovací kartu na PHM
  • V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 15.5.2017