Volné pracovní místo Pracovník, -ice potravinářské výroby

9.9.2016
ISOline EU, s.r.o.
Místo pracoviště
Lužická 1641, Humpolec, 396 01, Humpolec
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

obsluha stroje při výrobě nápojů, expedice, vedení drobné administrativy
požadujeme: spolehlivost, pečlivost, dobrý zdravotní stav
nástup možný ihned

místo výkonu práce: Lužická 1641, Humpolec

Podobné nabídky práce

OPERÁTOR POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY (od 25.000,- Kč)
Hledáte práci ve výrobě? Vyhovuje Vám práce na směny? Ovládáte práci na počítači? A hlavně - chcete být součástí týmu, který se podílí na výrobě známých produktů úspěšné české značky? Pokud ano, není nic jednoduššího než nám z ...
Advantage Consulting, s.r.o. Vysočina Plný úvazek
dnes
dělník,- ce
Náplň práce: práce ve výrobě na různých pozicích, po zapracování možnost profesního růstu (vedoucí směny), práce v chladu. Požadujeme: spolehlivost, schopnost pracovat v kolektivu, pečlivost. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, 13. ...
PRANTL Masný průmysl s.r.o. Havlíčkovo náměstí 46, Žirovnice Plný úvazek
týden
Mísič
Náplň práce: výroba voňavého pečiva, obsluha strojů, práce s tradičními recepturami, kontrola kvality surovin, práce ve směnném provozu. Požadujeme: pozitivní přístup k práci, vztah k potravinám, zručnost, spolehlivost, zodpovědn ...
ADÉLKA a.s. U Pekárny 849, Pelhřimov Plný úvazek