Volné pracovní místo  PRACOVNÍK/-ICE SOLÁRIA A BARU

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 12 400 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PRACOVNÍK/-ICE SOLÁRIA A BARU
  • PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned
  • Náplň práce: obsluha solária a baru
  • Požadujeme: min. SO vzdělání /výuční list/ - nejlépe v oboru číšník/servírka, provoz služeb,
zkušenosti s vedením baru nebo občerstvení,
praxi v práci s hotovostí, spolehlivost, příjemné vystupování
  • Nabízíme: platové zařazení do 3. třídy dle NV 564/2006 Sb., příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění, 5 týdnů dovolené
Přihlášky do výběrového řízení zasílejte do 19. 9. 2016 na e-mail: použijte odpovědní formulář nebo na adresu: Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace, Mgr. Jitka Vaněčková, Kydlinovská 1521, 500 02 Hradec Králové. Informace na tel.č. použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 1.9.2016 do 31.8.2017