Volné pracovní místo PRACOVNÍK/-ICE V CHOVU KRŮT

13.9.2016
Zemědělské družstvo Dolany
Místo pracoviště
Rychnovek
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Dvousměnný provoz

Nástup od 1.10.2016 nebo dle dohody. Zaměstnavatel nabízí mzdové ohodnocení podle pracovních výsledků.
Hlavní pracovní náplň: zajištění provozu nově rekonstruovaného střediska pro chov krůt, tj. zejména manuální práce spojená s provozem střediska od naskladnění zvířat, nezbytné pracovní operace po dobu výkrmu, vyskladnění zvířat, příprava hal pro další turnus. Zaměstnavatel by uvítal pracovníka schopného cca z 1/3 úvazku kromě manuální práce zajistit i samostatnou organizaci chodu farmy, vedení potřebné evidence, zootechnickou péči o zvířata, nastavování automatických linek krmení, napájení a ventilace vč. vzdáleného přístupu.
Požadavky: nejvhodnější SŠ vzdělání (není podmínkou), samostatnost, odpovědnost, časová flexibilita, praxe v oboru není podmínkou (zajištěno zaučení). Výhodou – řídící a organizační schopnosti, řidičský průkaz sk. T a bydliště v okolí farmy.
Zaměstnavatel nabízí: zázemí velké stabilní firmy, 5 týdnů dovolené, po určité době pracovního poměru příspěvky na penzijní připojištění.
Písemné nabídky zasílejte na e-mail:  poslat email