Volné pracovní místo  PRACOVNÍK/-ICE V CHOVU KRŮT

Lokalita Rychnovek
Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–20 000 Kč / měsíc

Nástup od 1.10.2016 nebo dle dohody. Zaměstnavatel nabízí mzdové ohodnocení podle pracovních výsledků.
Hlavní pracovní náplň: zajištění provozu nově rekonstruovaného střediska pro chov krůt, tj. zejména manuální práce spojená s provozem střediska od naskladnění zvířat, nezbytné pracovní operace po dobu výkrmu, vyskladnění zvířat, příprava hal pro další turnus. Zaměstnavatel by uvítal pracovníka schopného cca z 1/3 úvazku kromě manuální práce zajistit i samostatnou organizaci chodu farmy, vedení potřebné evidence, zootechnickou péči o zvířata, nastavování automatických linek krmení, napájení a ventilace vč. vzdáleného přístupu.
Požadavky: nejvhodnější SŠ vzdělání (není podmínkou), samostatnost, odpovědnost, časová flexibilita, praxe v oboru není podmínkou (zajištěno zaučení). Výhodou - řídící a organizační schopnosti, řidičský průkaz sk. T a bydliště v okolí farmy.
Zaměstnavatel nabízí: zázemí velké stabilní firmy, 5 týdnů dovolené, po určité době pracovního poměru příspěvky na penzijní připojištění.
Písemné nabídky zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016