Volné pracovní místo  PRACOVNÍK KONTROLY KVALITY VE VÝROBĚ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 21 000 Kč / měsíc

Náplň práce: uchazeč o tuto pozici se stane významným členem útvaru řízení jakosti.. Provádí výrobkové a systémové kontroly ve všech fázích výroby.
Požadujeme: velké pracovní nasazení a psychickou odolnost. Znalost metrologie a čtení technické - výkresové dokumentace nutná. Znalost a zkušenost s ISO 9001 a systémem SAP výhodou. Zdarma zařídíme kurz METROLOG s certifikátem.
Nabízíme: zázemí více jak 100-leté společnosti, možnost čerpání příspěvku na rekreaci, tábory dětí, kulturní programy a závodní stravování (18,-Kč/oběd). Zdarma očkování proti chřipce, školení a zdravotní prohlídky potřebné k dané funkci. Přispíváme na penzijní nebo životní pojištění.Pracovní poměr na dobu neurčitou po 1 roce zaučení.
Kontaktovat: v pracovní dny od 7 - 15.30 hod.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 19.7.2016