Volné pracovní místo  PRACOVNÍK LOGISTIKY S FJ - ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 21 000–23 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme
" Min. SŠ vzdělání
" Velmi dobrou znalost FJ (+AJ výhodou)
" Znalost MS Office, SAP výhodou
" Komunikační schopnosti, spolehlivost, samostatnost

Náplň práce
" Komunikace se zákazníkem
" Příjem předpokladů a objednávek zákazníků a jejich zpracování do SAP
" Udržování aktuálních informací na zákaznických portálech
" Objednávky dopravy pro expedice, kontrola plnění expedic
" Zpracování statistických indikátorů
" Úpravy příslušné dokumentace (úvodní listy, balicí předpisy, …)
" Řízení logistických reklamací

Nabízíme
" Zaměstnání ve stabilní společnosti s neustálým růstem - 20 let v ČR
" Nástupní mzdu 21 000 - 23 000Kč
" 13. mzda - 15 000Kč ročně
" Odměna za podíl na HV až 1 600Kč měsíčně
" Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1 200Kč měsíčně
" 5 týdnů dovolené a další volno nad rámec ZP
" Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) - min. 4 000Kč ročně
" Stravování přímo v závodě (18-24Kč menu)

Požadovaná znalost jazyků

  • Francouzština - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Benefity

  • Jiné výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.12.2016