Volné pracovní místo  Pracovník náhradní rodinné péče - sociální pracovník

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda od 21 200 Kč / měsíc

Požadujeme: odborná způsobilost pro výkon sociálně právní ochrany dětí dle zákona č. 359/1999 Sb., odborná způsobilost pro výkon povolání sociálního pracovníka dle § 110 zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách, ochota dál se vzdělávat, výhodou je praxe v práci s rodinou, řidičský průkaz skupiny B, schopnost týmově spolupracovat s kolegy, osobnostní zralost, sebezkušenost, uživatelská znalost práce na PC, osobnostní předpoklady empatie, samostatnost, svědomitost, zodpovědnost, pracovitost, flexibilita, kreativita, komunikační dovednosti
Detailnější popis pozice: doprovázení pěstounských rodin (sjednávání Dohody o výkonu pěstounské péče, práce s rodinou, individuální práce s dětmi, spolupráce při realizaci setkání pěstounských rodin, zajišťování návazných služeb), terénní i ambulantní výkon práce, poskytování základního sociálního a výchovného poradenství rodinám
Nabízíme: osobnostní růst a rozvoj, práci pod supervizí, zajímavou a smysluplnou práci, možnost dalšího prohlubování vzdělání, plný pracovní úvazek: 40 hod./týdně, platové podmínky: po zkušební době od 21.200 Kč. Místo výkonu práce: Rokycany a Rokycansko.
Nástup možný: květen - červen 2015
Podmínky pro zařazení do výběrového řízení: přihlášku do výběrového řízení pošlete elektronicky na e-mailovou adresu použijte odpovědní formulář
Přihláška musí obsahovat: strukturovaný životopis s aktivním kontaktem (telefon, e-mail), motivační dopis, předmět e-mailu "výběrové řízení - Adite"
Osobní pohovory s vybranými uchazeči proběhnou po předchozí telefonické domluvě. Zájemci budou kontaktováni a zváni na pohovor individuálně. Na nekompletní přihlášky nebudeme reagovat. Výběrové řízení bude probíhat průběžně, na osobní pohovory budou vybraní uchazeči pozvaní po telefonické domluvě. Vyhrazujeme si právo výběrové řízení kdykoliv zrušit nebo přerušit.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2015