Volné pracovní místo  Pracovník/pracovnice přímo obslužné péče v sociálních službách

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 31 200 Kč / měsíc

Nástup možný IHNED. Jedná se o 3 směnný provoz s nerovnoměrně rozvrženými směnami. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Náplň práce:
ošetřovatelská péče - hygiena, výměna inkontinentních pomůcek, dopomoc při běžných denních činnostech - oblékání, jídlo apod.; zprostředkování kontaktu se sociálním prostředím - doprovod na nákup, na úřad, na výlet, kontakt s rodinou apod.

Požadujeme:
trestní rejstřík bez záznamu; proočkovanost vakcínou Engerix ( hepatitida typu B) - nutná; znalost práce na PC; komunikativnost, empatičnost, trpělivost a kladný vztah k seniorům; výhoda - absolvovaný kvalifikační kurz Pracovníka v sociálních službách nebo praxe v oboru

Zájemci se mohou hlásit:

Benefity

  • Podnikové stravování - příspěvek
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie - osobní příplatek
  • Jiné výhody - příspěvek na penzijní připojištění

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024 do 30.4.2025

Máte zájem o nabídku Pracovník/pracovnice přímo obslužné péče v sociálních službách?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Alena Žídková z Domov seniorů Hranice, příspěvková organizace

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Pracovník/pracovnice přímo obslužné péče v sociálních službách

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.