Volné pracovní místo  Pracovník / Pracovnice v sociálních službách

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 26 000–31 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

1. kontakt E-MAILEM: použijte odpovědní formulář

Požadavky: zkušenost z péče o seniory, kurz Pracovník v sociálních službách nebo Ošetřovatelka nebo zdravotnické + bydliště v Ostravě, flexibilní zaměstnanec.

Náplň práce: Pečovatelka v domácnosti klienta v Ostravě. Tato spočívá v pomoci při zvládání
běžných úkonů péče o vlastní osobu, pomoci při osobní hygieně, pomoci při zajištění stravy,
pomoci při zajištění chodu domácnosti, aktivizační činnosti.

Zaměstnanecké výhody: čtvrtletní prémie, 13. plat, 25 dnů dovolené a dalšíbenefity

Úvazek: min. 30, max. 40 hod. týdně, pracovní doba nerovnoměrně rozvržená.

Mzda: 31 000 Kč / 40 hod. týdně

Benefity

  • Dovolená navíc - 1 týden nad rámec zákona
  • Zvláštní prémie - čtvrtletní prémie
  • Jiné výhody - 13. plat, benefity

Vhodné pro

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 1.4.2024

Máte zájem o nabídku Pracovník / Pracovnice v sociálních službách?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jana Vávrová MBA, ředitelka z Péče srdcem, z.ú.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Pracovník / Pracovnice v sociálních službách

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.