Volné pracovní místo  Pracovník/ pracovnice v sociálních službách

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

Do našeho týmu v Kutné Hoře hledáme kolegu / kolegyni na pozici
Pracovník v sociálních službách
(asistent v ambulantních a terénních sociálních službách)

Popis pozice
Pracovník je součástí týmu služeb pro lidi s různou mírou znevýhodnění, zejména pro lidi s duševním onemocněním, mentálním postižením, nebo PAS. Asistent poskytuje přiměřenou míru potřebné podpory lidem se zdravotním znevýhodněním na jejich pracovišti, v jejich domácnostech, v terénu. Pravidelně konzultuje průběh asistence se sociálním pracovníkem, vede záznamy z průběhu služby. Asistence flexibilně nasedají na potřeby klientů služby (časově, obsahově).

Místo: Kutná Hora a okolí
Úvazek: pracovní smlouva, částečný úvazek
Nástup: od 1.4.2024 nebo dle dohody

Nabízíme
" smysluplnou a různorodou práci
" přátelské pracovní prostředí
" zázemí stabilní organizace (fungujeme již 20 let)
" odborný rozvoj, metodickou podporu, supervizi
" flexibilní pracovní dobu
" možnost podílet se na evropských projektech
" snadnou dojezdnost z Kolína, Čáslavi a okolí
" zaměstnanecké benefity, dovolenou navíc
" nástupní mzdu 14 - 15 000 (při úvazku 0,5), s pravidelným navyšováním

Požadujeme
" pozitivní přístup k lidem se zdravotním znevýhodněním
" pracovitost, samostatnost, odpovědnost
" schopnost sebereflexe, otevřenost
" kreativní myšlení a flexibilitu
" schopnost jednat s různými typy partnerů (klient, rodina, úřady, služby a jiné instituce)
" schopnost pracovat v týmu

Vzdělání
" základní, středoškolské
" výhodou odborná způsobilost dle zákona o sociálních službách (§ 116) - není nutnost
" možný souběh s dokončovaným studijním oborem
" řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Zaujala Vás nabídka?
Zašlete nám e-mailem svůj profesní životopis a motivační dopis.

Kontakt
Bc. Marcela Rusková
použijte odpovědní formulář

Rytmus Střední Čechy, o.p.s.
Hornická 209, 284 01 Kutná Hora

Těšíme se na Vás!

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2024

Máte zájem o nabídku Pracovník/ pracovnice v sociálních službách?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Marcela Rusková z Rytmus Střední Čechy, o.p.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Pracovník/ pracovnice v sociálních službách

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.