Zařazeno v oborech:
Zdravotnictví a sociální péče
Pozice:
Sociální pracovník
Lokalita:
Chrudim
Zveřejnil:
Úřad práce Chrudim
Může se Vám hodit:
Sociální pracovník Chrudim

Volné pracovní místo Pracovník - pracovnice v sociálních službách

30.9.2016
Domov na hradě Rychmburk
Místo pracoviště
17, Předhradí, 539 74, Předhradí
Pracovní poměr
Brigády
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Nepřetržitý provoz

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Předhradí 17
Pracovněprávní vztah: nejprve DPČ, od ledna 2017 možno přejít na pracovní smlouvu
NÁPLŇ PRÁCE: přímá obslužná péče + aktivizační činnost s klienty, plnění individuálních plánů s uživateli stanovených dle jejich osobních potřeb, vedení příslušné dokumentace související s činností, která vyplývá ze stanovené náplně práce.
POŽADAVKY: Střední vzdělání ukončené závěrečnou zkouškou nebo maturitní zkouškou + kvalifikační kurz dle § 116 zákona 108/2006 Sb. – kurz „Pracovník v sociálních službách“, ŘP sk. „B“, znalost oblasti sociálních služeb a jednání s lidmi, počítačové dovednosti, slovní a písemný projev, trpělivost, laskavost, kreativitu, spolehlivost, pečlivost, empatie, respekt k uživatelům a kolegům, teoretické, praktické, tvůrčí a samostatné myšlení, samostatnost, schopnost přijmout odpovědnost, rozhodnost, organizační schopnost, kultivované vystupování, flexibilitu, schopnost pracovat v týmu. Praxe vítána.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: plat: dle zák. č.262/2006 Sb. (zákoník práce) a NV č.303/2014 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B