Volné pracovní místo  Pracovník přepážky

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 800–18 600 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Z: 8.6.2016 Místo výkonu: Radniční 93/12 Odry
Smlouva na jeden rok s možností prodloužení na dobu neurčitou. Nástup dle dohody
Náplň práce: zajišťování standardních poštovních služeb (peněžní, balíkové a listovní služby), aktivní nabídka a prodej doplňkových služeb, finančních a pojišťovacích produktů - plnění osobního plánu, zastupování za absence přepážkových pracovníků.
Požadujeme:SŠ s maturitou, proklientský přístup, výborné obchodní dovednosti a komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu, spolehlivost, flexibilita, odpovědnost, ochota dále se vzdělávat, vysoké pracovní nasazení, profesní vystupování, výpis z rejstříku trestů.
V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: použijte odpovědní formulář nebo kontaktujte paní Jarmilu Pleškovou na tel. č. použijte odpovědní formulář v pracovních dnech mezi 8-15 hod.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 8.6.2016