Volné pracovní místo  Pracovník pro provádění fyzických inventur v prodejnách KOBERCE TREND v Čechách, na Moravě a Slovensku - cestování, manipulace s těžkými břemeny

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–22 000 Kč / měsíc

Hledáme do svého kolektivu pracovníka na pozici Inventurník pro lokalitu ČR a SR, který má analytické myšlení, obchodní a organizační schopnosti, a chuť cestovat.

Pracovní náplň
  • kontrola skladových dokladů od poslední inventury
  • kontrola fyzického stavu zásob v maloobchodních prodejnách
  • doplnění skutečného stavu skladu zboží do IS a porovnání se stavem účetním v PC
  • vyhotovení inventarizačního zápisu a konzultace nesrovnalosti s prodavači
  • informování o výsledku provedené inventury

Požadavky
  • US nebo USO
  • komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, loajalita, flexibilita
  • zájem o učení se nového IS a sortimentu zboží
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • fyzická zdatnost pro manipulaci s břemeny, manuální zručnost,výborný zrak
  • cestování ČR a SR
  • praxe není podmínkou, odborně zaškolíme
  • řidičský průkaz skupiny B podmínkou

Nabízíme
  • stabilita středně velké prosperující firmy
  • práci v úspěšném pracovním týmu
  • dobré pracovní podmínky a ohodnocení
  • cestovné, stravenky, firemní benefity
  • služební automobil, mobilní telefon
  • možnost dalšího vzdělávání a seberealizace
  • nástup možný dle dohody
  • nástupní plat 18 000 Kč, pohyblivá složka až 4000 Kč

Nabídky s životopisem, motivačním dopisem, aktuální fotografií a referencemi zasílejte, prosím, na použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jiné - Fyzická zdatnost, manuální zručnost
  • Jiná způsobilost - Výborný zrak s citlivostí pro barvu

Benefity

  • Jiné výhody - Volné víkendy a svátky

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016