Volné pracovní místo Pracovník provozu/ zástupce vedoucího výroby

16.9.2016
SOFIT Trade, s.r.o.
K.Havlíčka Borovského 548, Městec Králové, 289 03, Městec Králové
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:

  • Výrobní operace na různých pozicích (řezání skla, chemické leštění skla, tvrzení skla)
  • dílčí plánování výroby
  • práce na údržbě strojů a zařízení

Nabízíme:

  • práce pro stabilní společnost s 18 letou historií
  • práce v jednosměnném provozu
  • odpovídající platové ohodnocení

Požadujeme:

  • vzdělání technického směru (S?Š, SOU + maturita, ev. SOU + delší praxe)
  • manuální zručnost
  • aktivní přístup k práci a loajalitu
  • ochota učit se novým věcem