Volné pracovní místo  Pracovník správy aktivních složek (AFS Worker)

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 17 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní doba /směnnost/:7.00 - 18.00 posunuté směny
Mzda: 17000 - 20 000Kč brutto (dle zkušeností) + prémie + benefity
Vzdělání: SŠ
Nástup: ihned nebo dohodou
Požadavky: organizační a komunikační schopnosti, znalost práce na PC v prostředí MS Office, trestní bezúhonnost, flexibilita, spolehlivost, pečlivost, ochota učit se novým věcem, příjemné vystupování, fyzická zdatnost, zkušenost z podobné pozice výhodou.

Náplň práce:

  • Práce s evidenčním systémem, kde bude ovládat operace s položkami,
  • Chápe, zpracovává a umí interpretovat související výstupy z evidenčního systému, aktivně hledá a řeší chyby v systému i mimo něj.
  • Připravuje podklady pro bezchybnou evidenci přijatých dokumentů v rámci procesů společnosti.
  • Pečlivě a správně eviduje, třídí, umísťuje či přemísťuje položky zákazníků.
  • Přesně zakládá a vyhledává položky dle uvedených lokací a za dodržení postupů společnosti.
  • Vyhledává položky na základě požadavku zákazníka a předává je k dalšímu zpracování.
  • Připravuje materiál k transportu dle objednávek zákazníků.
  • Eviduje pohyb položek do hlavních či pomocných evidencí nutných pro jejich bezpečné zpracování a evidenci.
  • Je schopen identifikovat, zpracovat, třídit a obnovit čárové kódy položek.
Nabízíme:
  • pravidelný a spolehlivý výdělek
  • 5 týdnů dovolené
  • po zapracování stravenky a příspěvek na životní/penzijní připojištění
  • pitný režim na pracovišti
  • vstřícný a přátelský kolektiv
  • rozmanitost
  • výborná dopravní dostupnost MHD z Prahy, Kladna a okolí

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 20.3.2017