Zařazeno v oborech:
Gastronomie a pohostinství
Pozice:
F & B manager
Lokalita:
Praha-východ
Zveřejnil:
Úřad práce pro Prahu-východ
Může se Vám hodit:
F & B manager Praha-východ

Volné pracovní místo Pracovník studené kuchyně - vedoucí směny

26.5.2016
DELMART s.r.o.
Místo pracoviště
U Makra 123, Čestlice, 251 01, Čestlice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Místo pracoviště:

  • Čestlice – U Makra 123, 251 01 Čestlice

Prvotní kontakt:

Upřesňující údaje:
Požadavky:

  • praxe na obdobné pozici (v rychlém občerstvení/kuchy­ni/výrobě potravin)
  • kušenost s přípravou studené a teplé kuchyně
  • kušenosti s vytvářením kalkulací a technologických postupů
  • zkušenosti s vedením lidí, vůdčí a tvůrčí osobnost
  • zájem o obor, aktivní přístup k získávání znalosti prodávaného sortimentu, zájem o trendy v gastronomii
  • pracovitost a spolehlivost

Náplň práce:

  • dodržování firemních standardů ve výrobní činnosti a vyžadovat je od ostatních
  • vedení, organizace práce a motivace zaměstnanců
  • zodpovědnost za proškolení nových zaměstnanců a průběžné školení stávajících zaměstnanců
  • navrhuje inovace výrobků a spolupracuje na jejich vývoji
  • dohled nad celým výrobním procesem výroby vč. kvality výrobků
  • nastavení plánu výroby studené kuchyně s ohledem na požadavek prodejen v informačním systému a jeho plnění
  • příprava surovin pro bistra, příprava sendvičů, salátů a fresh nápojů
  • řádná obsluha gastrotechnolo­gického vybavení
  • zodpovědnost za plnění výrobního plánu
  • přesné dodržování technologických postupů prodávaného sortimentu
  • inventarizace podle pokynů vedoucích pracovníků výroby
  • nekompromisní přístup při dodržování hygieny

Zaměstnanecké výhody:

  • příspěvek na stravu, slevy na zboží, Flexipass

Nástup IHNED!