Volné pracovní místo  Pracovník technické kontroly a měrového střediska

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–28 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
Provádění průběžné výrobní kontroly výroby dle kontrolních a pracovních návodek a kontrolního plánu včetně vedení záznamů o kontrole.
Zajištění zastavení výroby v případě zjištění neshody a opětovné spuštění výroby po odstranění neshody
Sledování funkčnosti a čistoty kontrolních přípravků a měřidel.
Provádění likvidace NOK kusů
Zpracovávání záznamů kvality a měrové protokoly
Požadujeme:
Měření dílů na CNC souřadnicovém měřícím stroji (včetně programování), profiloměru a běžných měřidel. Zpracování vzorkovacích zpráv, spolupráce s projektovým manažerem v rámci PPAP, VDA 2. Identifikace neshod, koordinace nápravných a preventivních opatření.
Min. SŠ v oboru strojírenství nebo informačních systémů - výhodou
Schopnost číst technické výkresy (tolerance tvary a polohy)
Znalost nástrojů kvality a statických metod výhodou.
Uživatelská znalost MS Office.
Týmová práce, důslednost.
Samostatnost, orientace za kvalitě odvedenou práci, efektivní komunikace.
Znalost ISO TS 16949:2009, FQF7, VDA 9000 včetně souvisejících příruček a svazků výhodou.
Aktivní řidič skupiny B
Znalost AJ výhodou!
Zaměstnanecké výhody8): Hlavní pracovní poměr
Perspektivním zaměstnancům bez výše uvedených požadavků praxe a znalostí v rámci procesu celoživotního vzdělávání umožníme tyto znalosti získat a dále rozvíjet.
Zázemí ryze české, stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti.
14 platů včetně mimořádných odměn podílu na hospodářském výsledku firmy
Sociální program firmy pro perspektivní zaměstnance
Studium cizích jazyků v rámci pracovního poměru a pracovní doby
Příjemné pracovní prostředí
Mladý kolektiv

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2017