Volné pracovní místo  PRACOVNÍK TECHNICKÉ KONTROLY

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 14 500–17 000 Kč / měsíc

Pracovní náplň: mezioperační a výstupní kontrola hotových výrobků (provádění stanovených zkoušek dle závazných kontrolních předpisů);zpracování a archivace naměřených výsledků.
Požadujeme:SŠ technické nebo chemické zaměření;zkušenosti v technické kontrole; zkušenosti s měřením mechanicko-fyzikálních vlastností na laboratorních přístrojích;základní znalost AJ výhodou;řidičský průkaz skupiny B výhodou;samostatnost, spolehlivost, flexibilita, pracovitost, pečlivost;schopnost týmové práce a komunikativnost; znalost práce na PC (Word, Excel);znalost práce v programu SAP výhodou.
Nabízíme:pracovní poměr v nepřetržitém provoze na dobu určitou s možností prodloužení; termín nástupu ihned;výhody sociálního programu (příspěvek na závodní stravování, pět týdnů dovolené,benefity, příspěvek na penzijní připojištění).

Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.6.2016 do 31.12.2016