Volné pracovní místo  Pracovník technické podpory v IT

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • komunikace se stávajícími klienty (telefon, email, helpdesk)
  • analýza a řešení jejich problémů
  • spolupráce a komunikace s ostatními odděleními napříč firmou

Co očekáváme od kolegy na pozici technická podpora:
  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru, vhodné i pro absolventy
  • výbornou znalost práce s internetem a elektronickou poštou
  • dobrá znalost a orientace v IT
  • velmi dobré komunikační schopnosti (mluvený i písemný projev)
  • analytické schopnosti, systematické myšlení, důslednost
  • samostatný a iniciativní přístup k práci, pečlivost a odolnost vůči stresu
Výhodou je:
  • praxe na obdobné pozici
  • znalost internetových aplikací, hardware a sítí (PC, LAN, internet)
  • základní povědomí o HTML
Co nabízíme:
  • práci ve stabilní společnosti, která je předním výrobcem internetových aplikací již od roku 2002
  • práci na zajímavých projektech (konzultace a poradenství při tvorbě eshopů, publikačních systémů, intranetů)
  • získání nových zkušeností a praxe
  • výborný pracovní kolektiv
  • plně vybavené, moderní a klimatizované pracoviště
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Místo zaměstnání: Cerit Sience Park, Masarykova Univerzita, Botanická 68a, Brno.
Nástup: ihned

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.12.2016