Volné pracovní místo PRACOVNÍK ÚKLIDOVÝCH SLUŽEB

4.5.2016
ISS Facility Services s.r.o.
Místo pracoviště
66, Nová Ves, 675 21, Nová Ves
Pracovní poměr
Plný úvazek, Brigády
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Jedná se o úklid provozní haly, kanceláří, sociálních a společných prostor. (Mann+Hummel). Práce nyní na DPP, zástup za dlouhodobou nemocenskou, možnost přestupu na HPP. Úklid Po-Pá, ranní směna od 6–14 hod. Dále hledáme zde brigádníka na DPP/4 hod/den – Po – Pá.
Směny ranní od 6 – 14 hod a odpolední 14 – 22 hod.

Podobné nabídky práce

ÚKLIDOVÉ SLUŽBY
Pracovní místo je lurčeno přednostně invalidním důchodcům nebo OZZ, vhodné i pro starobní důchodce, ženy na mateřské dovolené. Požadujeme odpovědnost, spolehlivost. Pracovní doba: Po - Pá 17,00 - 22,00 hod.
AGP PLUS SERVICE s.r.o. K Hoře 1572, Moravské Budějovice Zkrácený úvazek
týden
Úklidový pracovník
Popis pozice: -úklidové práce ve společných prostorách bytových domů a administrativních nebo průmyslových objektech -vhodné také pro osoby zdravotně znevýhodněné OZP Požadujeme: -základní vzdělání -manuální zručnost, vstřícnost a ...
Jihomoravská akciová, a.s. Budischowského 1073, Třebíč Plný úvazek, Zkrácený úvazek
týden
uklizečka
Volné místo vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Pracovní náplň uklizečka výrobních prostor, venkovních prostor a kanceláří. Zkrácený pracovní úvazek - 22,5 hodin/týden. Pracovní doba dle domluvy. Vhodné spíše pro zájem ...
Antonín Hotový Úvoz 1015, Jemnice Zkrácený úvazek
týden
UKLÍZEČ/KA
- čistota, pracovitost, spolehlivost- úklid šaten, domácností, kanceláří a venkovních prostor
Petra Chlandová Nádražní 183, Náměšť nad Oslavou Zkrácený úvazek
aktivní
Pracovník úklidu
- jedná se o DPP !!!!!! - úklid probíhá v pracovní dny (1 hodina denně a 1 x v týdnu 2 hodiny za den) - vhodné pro uchazeče o zaměstnání z Třebíče - čistý trestní rejstřík, ochota pracovat, zodpovědnost, - na email <!--poslatEmail ...
SOBES s.r.o. Velkomeziříčská 371/47, Třebíč Brigády
aktivní
UKLÍZEČKA
- pracovní doba bude upřesněna - určeno výhradně pro OZP !!!
DaKtex s.r.o. Komenského nám. 135/3, Třebíč Zkrácený úvazek