Volné pracovní místo pracovník v Domě na půl cesty

17.6.2016
Středisko křesťanské pomoci Plzeň
Místo pracoviště
Božkovská 511/20, Východní Předměstí, 326 00, Plzeň
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
o dohled nad chodem služby i v odpoledních a večerních hodinách a o víkendu podle rozpisu služeb,
o podpora cílové skupiny* dle poslání služby,
o kontrola stavu zařízení,
o zajištění a dohled nad úklidem prostor, drobné opravy, nákup materiálu apod.,
o vedení evidence spojené s provozem.

*Cílová skupina: osoby přicházející za zařízení pro děti a mládež, po skončení výkonu trestu nebo nápravných zařízení, v nepříznivé sociální situaci ve věku od 18 do 26 let, které nejsou schopni tuto situaci řešit vlastními silami.

Požadavky:
o kurz pracovníka v sociálních službách stanovené zákonem č. 108/2006 Sb.,
o komunikační a organizační schopnosti,
o samostatnost, zodpovědnost, odolnost proti psychické zátěži, týmová práce,
o uživatelská schopnost práce na PC,
o manuální zručnost, smysl pro pořádek,
o trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost.

Nabízíme:
o zázemí stabilní neziskové organizace,
o práci v příjemném kolektivu,
o zkušenosti a pravidelnou supervizi,
o podporu dalšího vzdělávání a osobního rozvoje.

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 15.7. 2016 e-mailem na adresu: poslat email Do předmětu e-mailu je nutné napsat „Výběrové řízení dům na půl cesty“.
Po vyhodnocení zaslaných dokumentů budou k osobnímu pohovoru pozváni pouze vybraní kandidáti.
Vyhrazujeme si právo výběrové řízení prodloužit nebo zrušit.