Volné pracovní místo  Pracovník v sociálních službách - Domov sv. Anežky

Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 27 000–27 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Kontakt je možný POUZE emailem.
Zaměstnání na dobu určitou 2 roky.

Náplň práce:
a) Směrem ke klientům
  • Základní monitoring zdravotního stavu cílové skupiny - lidé bez domova
  • Poradenství v oblasti zdraví
  • Doprovody k lékaři, na specializovaná vyšetření, na úřady, aj.
  • Asistence při základní rehabilitaci
  • Osobní asistence nesoběstačným klientům (hygiena, podávání stravy apod.)
  • Řešení krizových situací
b) Provozní oblasti
  • Řádné vykazování práce
  • Spolupráce se sociálními pracovníky a plnění provozních úkolů
  • Spolupodílení se na zajištění provozu služby (odpad, praní prádla aj.)
Požadavky organizace
  • Řidičský průkaz sk. B - zkušený řidič
  • Praxe ve zdravotnictví min. 1,5 roku
  • Vzdělání min. VOŠ zdravotní

Posláním Domova sv. Anežky je podpora a pomoc osobám, které se ocitly bez přístřeší a jejichž zdravotní stav vyžaduje péči druhé osoby. V domově působí dvě registrované sociální služby - azylový dům pro osoby se sníženou soběstačností a pečovatelská služba poskytovaná přímo v objektu. Služba umožňuje nemocným lidem bez zázemí důstojně žít a naplňovat své životní potřeby a současně se snaží v co nejvyšší možné míře udržet stávající schopnosti klientů a dále je rozvíjet.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2022

Máte zájem o nabídku Pracovník v sociálních službách - Domov sv. Anežky?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Alexandr Dvořák z Charita Olomouc

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Pracovník v sociálních službách - Domov sv. Anežky

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.