Zařazeno v oborech:
Zdravotnictví a sociální péče
Pozice:
Sociální pracovník
Lokalita:
Svitavy
Zveřejnil:
Úřad práce Svitavy
Může se Vám hodit:
Sociální pracovník Svitavy

Volné pracovní místo pracovník v sociálních službách /muž/

5.10.2016
Svazek obcí AZASS
Místo pracoviště
Eimova 1020, Horní Předměstí, 572 01, Polička
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Požadovaná profese: pracovník v sociálních službách /muž/
Pracovní náplň: ošetřovatelská péče
Požadujeme: vzdělání v oboru
Nabízíme: práci v oboru

Podobné nabídky práce

sociální pracovník
Podnikové stravování, týden dodatkové dovolené
Svazek obcí AZASS Nad Kašpárkem 496, Bystré Plný úvazek
aktivní
Sociální pracovník dle zákona 108/2006 Sb.
Bližší informace o nabízeném místě, včetně termínu podání přihlášky do výběrového řízení najdete na <!--poslatEmail-->
Oblastní charita Polička Vrchlického 22, Polička Plný úvazek