Zařazeno v oborech:
Zdravotnictví a sociální péče
Pozice:
Sociální pracovník
Lokalita:
Písek
Zveřejnil:
Úřad práce Písek
Může se Vám hodit:
Sociální pracovník Písek

Volné pracovní místo PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PEČOVATEL/KA V PŘÍMÉ OBSLUŽNÉ PÉČI

31.8.2016
PORSL s.r.o.
Místo pracoviště
32, Rakovice, 398 04, Rakovice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Nepřetržitý provoz

Náplň práce: poskytování komplexní obslužné péče o uživatele domova se zvláštním režimem
Pracoviště Domov RAKOVICE, domov se zvláštním režimem, Rakovice 32, 398 04 Čimelice, okr. Písek.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Pracovní doba: nepřetržitý dvousměnný provoz, krátký týden (Stř+Čt) a dlouhý týden (Po+Út+Pá+So+Ne)

Požadujeme: laskavý přístup ke klientům Domova, spolehlivost, zodpovědnost, příjemné vystupování, empatii k lidem se zdravotním postižením, schopnost týmově spolupracovat, psychickou odolnost, respekt ke stáří a lidské důstojnosti.
Požadované vzdělání:

  1. vzdělání v oboru
  2. střední vzdělání a rekvalifikační kurz Pracovník v sociálních službách
  3. základní vzdělání a rekvalifikační kurz Pracovník v sociálních službách

Platové podmínky: mzda brutto 15 000 – 17 000 Kč dle délky započitatelné praxe, příplatky za směnný provoz, možnost získání osobního ohodnocení.
Nabízíme: příplatek na stravování, příjemné pracovní prostředí.

Termín nástupu: září/říjen 2016

Kontakt: Životopis je možné předat osobně u ředitelky Domova Rakovice, Rakovice 32, 398 04 Čimelice nebo emailem na poslat email dotazy na tel:  poslat email