Volné pracovní místo PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PEČOVATELKA

18.6.2016
Diecézní charita Brno
Místo pracoviště
Karlovo nám. 41/30, Vnitřní Město, 674 01, Třebíč
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:

  • SOU, SŠ sociálního nebo zdravotního zaměření nebo kurz pracovníka v sociálních službách
  • zkušenosti a praxe v přímé obslužné péči
  • znalost oblasti péče o seniory a osoby se zdravotním postižením
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič (pečovatelky jezdí do domácností ke klientům služebním autem)
  • morální bezúhonnost a zdravotní způsobilost
  • ztotožnění se s firemní kulturou organizace
  • schopnost zvládat vyšší míru stresu a psychické zátěže, schopnost řešit složité situace (vyplývá z terénní služby)
  • zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita při samostatné i týmové práci
  • dobré komunikační schopnosti, trpělivost, empatie
  • znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook, práce s internetem)

Bližší informace:

  • výkon práce na středisku Charitní pečovatelské služby Třebíč – práce v terénu v rámci okresu Třebíč (Třebíč a okolí, Hrotovice a okolí)
  • pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení
  • nástup dle dohody
  • úvazek 0,5
  • pracovní náplň:

výkon pečovatelské služby v domácnostech – péče o seniory a osoby se zdrav. postižením – pomoc při sebeobslužných činnostech, při osobní hygieně, podávání jídla, údržba domácnosti, vyřizování osobních záležitostí klientů, administrativa spojená s poskytováním služby klientům

Zaměstnanecké výhody: stravenky, týden dovolené navíc

Motivační dopis s životopisem zasílejte do 30. 6. 2016 elektronicky na adresu:
poslat email  – do předmětu uveďte výběrové řízení.
Vybraní uchazeči budou průběžně zváni k osobnímu pohovoru.