Volné pracovní místo  pracovník/ce v sociálních službách, sociální pracovník

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 16 800–19 600 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Rokycanova 4, 347 01 Tachov
Pracovník v sociálních službách / sociální pracovník
KOTEC o.p.s. hledá do služby Centrum podpory rodiny Tachov a Klub Relax (Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež) Tachov nové kolegy / kolegyně:

Náplň práce:
o Terénní a ambulantní sociální práce s rodinami v lokalitě Tachov a okolí (v případě Centra podpory rodiny). Ambulantní sociální práce s dětmi a mládeží v Tachově (v případě Klubu Relax).
o Spolupráce s institucemi a návaznými službami
o Vedení příslušné dokumentace, metodická a koncepční činnost
Nabízíme:
o Zázemí větší neziskové organizace
o Hlavní pracovní poměr na dobu určitou
o Finanční ohodnocení v zákl. rozpětí 16.800 - 19.600, osobní odměny po zkušební době
o Možnost podílení se na rozvoji služby
o Supervizi a další vzdělávání
o Flexibilní pracovní dobu
o Přátelský pracovní kolektiv, vstřícnou personální politiku a kulturu organizace
o Možnosti dalšího odborného růstu a profesního rozvoje
o Nástup možný hned
Požadujeme:
o Min. věk 21 let, trestní bezúhonnost, alespoň středoškolské vzdělání s maturitou
o Uživatelská práce na PC (internet, Microsoft Office…)
o Přehled v související legislativě
o Schopnost sebereflexe, aktivní přístup, flexibilitu, kreativitu
o Otevřenost, spolehlivost, dobré organizační a komunikační schopnosti
o Schopnost samostatné práce i práce v týmu
Výhodou:
o Praxe v sociálních službách a při práci s dětmi a s mládeží, popř. zkušenost s výchovou dětí
o Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič/ka), odborný výcvik, apod.

Nutnou podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání následujících dokumentů:
1. Strukturovaný profesní životopis
2. Motivační dopis

Dokumenty zašlete na e-mail: použijte odpovědní formulář do 31. 1. 2017. V případě dotazů volejte: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 5.9.2017