Volné pracovní místo  Pracovník v sociálních službách

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 22 000–27 000 Kč / měsíc

1. kontakt e-mailem: použijte odpovědní formulář nebo telefonicky od 8:00 hod do 15:00 hod.: použijte odpovědní formulář

Požadujeme:
  • rekvalifikační kurz splňující požadavky na odbornou způsobilost k výkonu povolání pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb., sociální zákon.
  • samostatnost, pečlivost, flexibilita
  • schopnost kolektivní spolupráce
  • zdravotní (potravinářský) průkaz
  • zdravotní způsobilost
  • kurz maséra ve zdravotnictví výhodou
  • občanská bezúhonnost doložená výpisem z evidence Rejstříku trestu, ne starším než 3 měsíce

Nabízíme:
  • zajímavou a smysluplnou práci přímo v našem neurosenzorickém Verheul rehabilitačním centru
  • otevřenou přátelskou atmosféru
  • intenzivní mezioborovou spolupráci a profesní i lidskou podporu týmu
  • interní a externí vzdělávání a systém supervizí
  • zajímavé firemní benefity a pravidelné teambuildingy

Pracovní režim:
jednosměnný režim (8 hodin denně, PO - PÁ 8:00 - 16:30)

Náplň práce:
  • zácvik zkušenými kolegy
  • výkon přímé obslužné péče o klienty (osobní hygiena, koupání, výměny inkontinenčních pomůcek, podání jídla, péče o lůžko a osobní věci, oblékání, vstávání a uléhání na lůžko, polohování, vysazování, pobyt na vzduchu, aktivizační činnosti, manipulace s prádlem atd.)
  • dodržování vnitřních předpisů s důrazem na důstojnost klientů a ochranu majetku zřizovatele.

Nástup ihned.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.1.2024

Máte zájem o nabídku Pracovník v sociálních službách?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kamila Hladišová z ISNA-MSE z.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Pracovník v sociálních službách

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.