Volné pracovní místo  Pracovník v sociálních službách

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 9 000–10 000 Kč / měsíc

Kontakt: posílat životopis a žádost o práci emailem, telefonicky Po-ČT od 8.00-15.00 hodin, osobně Po- ČT - tř. 17.listopadu (bývalá knihovna ) Šumperk
Náplň práce : pečovatelská činnost - poskytování úkonů seniorům, pomoc při hygieně, vedení záznamů o průběhu služby
Pracovní doba : 6:30 - 15:00, 12:00 - 20:00
Požadavky: trestní bezúhonnost, řidičský průkaz B, dobrý zdravotní stav. Výhodou je praxe v oboru a odborná způsobilost dle § 116, odst. 5, zákona č. 108/2006 Sb. v platném znění o sociálních službách (alespoň kurz pro prac.v soc.službách), očkování proti hepatitidě B

Délka prac.poměru: po uplynutí lhůty doby určité možnost prodloužení.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jiné

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024 do 31.8.2024