Volné pracovní místo  pracovník v sociálních službách

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 27 000–34 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

VHODNÉ PRO OSOBY ZDRAVÉ I OZP.
Místo výkonu práce: Brtníky č.p. 119, Staré Křečany, 407 60 Brtníky

Požadujeme:
trestní bezúhonnost, povědomí o sociálních službách a umět základy práce na PC. Výhodou je kurz "Pracovníka v sociálních službách" nebo praxe v oboru

Náplň práce:
Jedná se o 12 hodinové služby s místem výkonu práce Rumburk. Jedná se o doprovody s klienty k lékaři, na úřady, zprostředkování práce, pomoc při vaření, pořádání různých akcí a výletů, práce s penězi.

Benefity: obědy, příspěvky na penzijní pojištění, na rekreaci apod.

Kontakt: Bc. Klásková Renata, tel.: použijte odpovědní formulář (volat od 10 hod.), e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.6.2024