Zařazeno v oborech:
Zdravotnictví a sociální péče
Pozice:
Sociální pracovník
Lokalita:
Bruntál
Zveřejnil:
Úřad práce Bruntál
Může se Vám hodit:
Sociální pracovník Bruntál

Volné pracovní místo Pracovník v sociálních službách

13.9.2016
Armáda spásy v České republice, z.s.
Místo pracoviště
Opavská 251/26, Pod Cvilínem, 794 01, Krnov
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce : Krnov, Opavská 26
Náplň práce
o poskytování přímé podpory dětem a mládeži ohroženými sociálním vyloučením, ve věku od 6–26 let, dle zákona 108/2006 Sb. O sociálních službách
o zajišťování programových aktivit pro děti a mládež a zapojení se do sociálních programů
o zajištění provozu nízkoprahového zařízení

Požadujeme
o úplné střední vzdělání s maturitou
o vstřícný přístup k uživatelům na základě křesťanských hodnot
o zralou a psychicky odolnou osobnost, schopnou práce s jednotlivci i skupinou uživatelů
o komunikativnost, kreativitu, empatii, samostatnost, týmovost, pečlivost
o znalost práce na PC – text, tabulky, databáze, internet
o splnění podmínek pro výkon funkce podle zákona 108/2006 Sb. O sociálních službách výhodou

Pracovní podmínky
o pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení
o zkrácený úvazek 30 hodin týdně, pracovní doba do 17:00 hod.
o nástupní mzda 10.335,– Kč

Nabízíme
o zajímavou a smysluplnou práci v křesťanském kolektivu
o možnost seberealizace při pomoci lidem
o stabilní zázemí mezinárodní křesťanské organizace
o podpora dalšího profesního růstu
o firemní benefity

Předpokládaný termín nástupu
o 17. října 2016

Postup pro zájemce
Zasílejte životopis a motivační dopis elektronicky na adresu: poslat email
Kontaktní osoba: Darina Vránová, DiS, vedoucí sociálních služeb, tel. poslat email Uzávěrka přihlášek 3.10.2016.

Vybraní uchazeči budou pozváni k výběrovému řízení, které proběhne dne 6. 10. 2016.

(Zasláním materiálů o své osobě zájemce souhlasí s uchováním svých osobních údajů po dobu výběru nového pracovníka. Poté budou materiály skartovány.)
Z : 12.9.2016