Volné pracovní místo  pracovník výroby - obsluha montážních strojů

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 16 500 Kč / měsíc

Dne 20.1.2020 zjištěna pravomocná pokuta ze dne 18.12.2019 - bude požádáno o zrušení VPM v Centrální evidenci VPM pro ZamK - nefunkčnost porálu ponecháno

Místo výkonu práce: Klostermannova 995, Rokycany
Náplň práce: obsluha montážních strojů, kompletace zvulkanizovaných gumových výrobků s dalšími kovovými, plastovými komponenty, značení komponentů
Požadujeme: vzdělání: základní - praktická škola
Nabízíme: platové ohodnocení od. 16.500,- Kč, 5 týdnů dovolené, závodní stravování s dotací, zajištěné ubytování
Kontakt: p. Šavlová Markéta, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář první kontakt telefonicky nebo e-mailem

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Jízdní výhody - 5 týdnů dovolené, závodní stravování s dotací, zajištěné ubytování
  • Zvláštní prémie
  • Podnikové stravování

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 10.12.2019