Volné pracovní místo  Pracovník vývoje, technický poradce

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 26 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
  • testování nových produktů, aktualizace aj.
  • návrhy zapojení a tvorba návodů
  • uvádění nových výrobků do výroby
  • partnerská školení
  • komunikace s partnery

Požadujeme:
  • vzdělání v oboru elektro SOU/SŠ
  • činnosti dle NV 194/2022 Sb. §6 (dříve vyhláška 50 §6)
  • orientace ve schématech elektrických zařízení
  • základní znalost práce na PC (MS Office)
  • základní znalost angličtiny - čtení manuálů
  • manuální zručnost a ochota se učit
  • komunikační schopnosti a příjemné vystupování

Nabízíme:
  • vzdělávání v oboru
  • práci ve stabilní a prosperující firmě

K prvotnímu kontaktu požadujeme životopis nebo je zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - pasivní

Požadované dovednosti

  • Činnosti dle NV 194/2022 Sb. - elektrotechnik dle § 6 + § 19 zákona 250/2021 (§5,6 vyhl. 50/78)
  • Práce s PC - jiné

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 22.4.2024

Máte zájem o nabídku Pracovník vývoje, technický poradce?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kristýna Ondrejech Hasová, personalistka z TRIDO, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Pracovník vývoje, technický poradce

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.