Volné pracovní místo pracovník vztahů k veřejnosti

3.12.2015
Město Šlapanice
Místo pracoviště
Masarykovo náměstí 100/7, Šlapanice, 664 51, Šlapanice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské / univerzitní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

pracoviště Šlapanice

Tajemník Městského úřadu Šlapanice vypisuje výběrové řízení dle zákona
č. 312/2002 Sb., na obsazení funkce:

pracovník vztahů k veřejnosti

Pracovní náplň:
komplexní zajišťování informačních, publicistických a tiskových vztahů k veřejnosti a hromadným sdělovacím prostředkům.

Pracoviště: MěÚ Šlapanice, Masarykovo náměstí 100/7, Šlapanice
Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné
Požadované předpoklady: dle zákona o úřednících § 4:

  1. státní občan České republiky, který dosáhl věku 18 let, případně cizí státní příslušník, který má trvalý pobyt v ČR;
  2. bezúhonnost;

Dále požadujeme:
počítačová gramotnost, samostatné a důsledné jednání, komunikativnost,
Nástup: 01.02.2016 popř. dohodou i dříve
Platové podmínky se řídí nařízením vlády č. 564/2006 Sb., v platném znění – třída 10.
Přihláška musí obsahovat:

  • jméno, příjmení a titul uchazeče,
  • datum a místo narození uchazeče,
  • státní příslušnost uchazeče,
  • číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana,
  • datum možného převzetí funkce,
  • datum a podpis uchazeče,
  • životopis s údaji o dosavadním zaměstnání a odborných znalostech a dovednostech,
  • výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce; u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem; pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením,
  • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
  • Přihlášku je nutno doručit nejpozději do 17.12.2015 osobně nebo prostřednictvím pošty na adresu Městský úřad Šlapanice, personální odd., Opuštěná 9/2, 656 70 Brno.

Přihláška, která nebude obsahovat požadované náležitosti, nebude převzata do výběrového řízení. Uchazeč nese náklady, které mu účastí ve výběrovém řízení vznikly.

V Brně 30.11.2015

Ing. Bc. Milan Vdoleček v. r.
tajemník