Zařazeno v oborech:
Služby, Zdravotnictví a sociální péče
Pozice:
Optik
Lokalita:
Semily
Zveřejnil:
Úřad práce Semily
Může se Vám hodit:
Optik Semily

Volné pracovní místo PRACOVNÍK ZÁBRUSU BRÝLOVÝCH ČOČEK

23.9.2016
HOYA Lens CZ a.s.
Místo pracoviště
Bezručova 800, Turnov, 511 01, Turnov
Pracovní poměr
Plný úvazek, Brigády
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Náplň:
Příprava brýlových čoček k zabroušení
Obsluha zabrušovacích strojů
Zasazování brýlových čoček do brýlových obrub, jejich montování a úprava
Komunikace se zákazníky o jejich požadavcích na zábrus a kompletaci brýlí

Požadavky:
SŠ, zaměření na optiku popř. jiný technický obor výhodou
Zájemce odborně zaškolíme
Manuální zručnost, smysl pro detail
Ochota vzdělávat se
Časová flexibilita pro práci i v odpoledních hodinách
Samostatná i týmová práce, komunikační schopnosti, spolehlivost
Řidičský průkaz B

Nabízíme:
Zajímavá a samostatná práce
Zázemí nadnárodní společnosti
Možnost osobního i profesního rozvoje
Příjemné pracovní prostředí a adekvátní ohodnocení

kontakt: e-mailem